top of page

NAJCZĘŚCIEJ POJAWIAJĄCE SIĘ PYTANIA

Czy możecie załatwić tańszy wózek?

Robimy wszystko aby takich sytuacji nie było. Nie chcemy rozmawiać z producentami wózków o obniżkach. Mogło by to wpłynąć na możliwość obiektywnego opisywanie wózków w czasie testów. Chcemy być niezależni i obiektywni.

Skąd jesteście?

Mieszkamy na Górnym Śląsku w różnych miastach. Spotykamy się  podczas prezentacji lub testowania produktów i omówieniu ważniejszych spraw. To ostatnie najczęściej on-line.  Co ciekawe słabo Gŏdōmy po ślōnsku.  Zapraszamy  do KONTAKTU.

Czy Wasza Firma posiada sklep, czy mogę dokonać zakupu wózka? 

Zakładając DrWózek nie planowaliśmy i nie planujemy rozpoczęcia sprzedaży wózków. Nasz cel to  "sprzedaży wiedzy" dla użytkowników portalu ,chcących kupić dobry wózek inwalidzki dla siebie lub najbliższych.  Prezentowane przez nas wózki są dostępne u przedstawicieli producentów i jeśli będzie taka potrzeba skontaktujemy Cię z najlepszymi w tej branży. Zależy nam abyś miał wspaniały wózek zgodny

 z Twoimi oczekiwaniami. KONTAKT do nas.

Co Wy z tego macie?

Jest wśród nas fizjoterapeuta i to on ma największą satysfakcję jeśli następna osoba staje się niezależna i samodzielna.  Każdorazowo dostajemy od producentów informację o nowościach i otrzymujemy produkty do testów. Opisujemy wyniki testów i staramy się, aby jak najszybciej opisy produktu pojawiły się na naszej stronie. Informacja dla Was jest naszym priorytetem.

Dlaczego Opisy wózków są takie zwyczajne?

Dziękujemy. Własnie przykładamy się aby nie były one takie jakby pisał je doświadczony marketingowiec. Nie wiemy kto czyta nasze teksty po drugiej stronie i dlatego chcemy aby były zrozumiałe dla wszystkich.  Uznajemy zasadę prostego i łatwego w odbiorze przekazu. Jeśli chciałbyś przesłać opis swojego wózka zapraszamy do KONTAKTU.

Czy planujecie robić filmy z prezentacji wózków?

Mamy taki plan. jednak takie filmiki już istnieją w internecie. Szukamy nowego formatu dla takiej produkcji. DR WOZEK jest inną bazą wiedzy

i filmy o wózkach też  powinny być ciekawsze. Może stworzymy ranking filmowy wózków inwalidzkich? Zobaczymy

bottom of page