top of page

Dr Wózek. Dlaczego o dla kogo powstał?

Historia kuzyna mojego serdecznego kolegi, który w wyniku wypadku musiał korzystać z wózka inwalidzkiego była przyczynkiem do rozmyślań, jak pomóc osobom w trudnym wyborze pierwszego wózka inwalidzkiego. Postanowiliśmy stworzyć algorytm wyboru wózka biorąc pod uwagę wymogi na kilku płaszczyznach.

  • Wymagań osobistych, społecznych, medycznych, socjalnych, stanu zdrowia

  • Wymagań związanych z finansami

  • Wymagań technicznych jak wymiary pacjenta czy waga, styl jazdy.

Przechodząc przez ścieżkę wyboru, w rezultacie, każdy otrzyma zestawienie jednego bądź kilku wózków, jakie powinien wziąć pod uwagę. Oczywiście cały czas pracujemy i rozwijamy nasz projekt. To co widzicie dziś w tym portalu będzie zmieniać się dynamicznie do momentu aż nie uzyskamy całej funkcjonalności. Jesteśmy na początku drogi.

Trzymajcie kciuki i życzcie nam powodzenia....


Nasz projekt nie bazuje na opisach czy rekomendacjach, jakie przekazał nam producent. Na podstawie testów wykonywanych samodzielnie lub przez osoby zaufane, jeżdżące na wózkach, wiele opisów znajdziecie w kartach produktowych.


Nie jest tajemnicą, że wygląd strony jest wzorowany na stronie www.drCPAP.com. Połączyliśmy siły i wspólnie wspieramy się w tworzeniu narzędzi sprzedaży wiedzy o wózkach.


Zapraszamy do zakładki blog osoby, które w merytoryczny sposób mogą podzielić się wiedzą na temat wózków i sposobie ich używania. Kontaktujcie się z nami.


Artur Skubera

11 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page