top of page

Leżący stacjonarny ( pielęgnacyjny )

Zaktualizowano: 21 wrz 2020

Niekiedy funkcja przewożenia osób w wózku schodzi na drugi plan. Najważniejsza jest możliwość szybkiej, bezproblemowej zmiany zmiany pozycji z siedzącej do leżącej. Zmianę taką stosuje się w zapobieganiu odleżyn czy nagłych omdleniach. Sama wygoda spędzania czasu w zmiennych pozycjach w wózku też nie jest bez znaczenia. Prezentowane wózki posiadają pełną lub częściową funkcję zmiany pozycji. Każdorazowo kiedy natrafię na wózek z takimi parametrami zamieszczę go jako nowość .Wózek Altitude firmy Vermeiren


Spełnia wszystkie wymagania dla osób potrzebujących opieki stacjonarnej. Wygodny na całej powierzchni a materiał jest tak dobrany, że okolice miednicy, pleców i podudzia zostają odciążone. Płynna regulacja odchylenia siedziska czy pleców wykonywana jest przez siłowniki więc bezproblemowa.
Stolik terapeutyczny jest w zestawie i składany jest na bok wózka więc nie trzeba mieć dodatkowego miejsca na jego przechowywanie. Jest jeszcze jedna zaleta. wózek nieźle manewruje przy użyciu większej siły. Uchwyt na kroplówkę w zakupię jako opcja.

19 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page