top of page

Turniej o najlepszy wózek aktywny.

DrWozek jest organizatorem turnieju, mającego na celu wyłonienie najlepszego wózka aktywnego w 2020 r. Głosowanie odbywać się będzie na platformie FB - drWozek a głosować może każdy, kto będzie chciał oddać głoś na dany typ wózka wyznaczonego do turnieju.

Zasady turnieju:

Turniej jest organizowany systemem pucharowym. Co tydzień do rywalizacji wystawione zostaną dwa wózki, które będą ubiegać się o głosy internautów.

Wózek z największą ilością głosów przechodzi do następnej tury.

Każdorazowo wózek, który zwycięży w rywalizacji zostanie wpisany na listę do testów sprawnościowych, które przeprowadzi ekipa DrWozek.pl i przedstawi je w formie relacji filmowej z testów.

Eliminacje - ćwierć finał - pół finał - finał,  to kolejne etapy rywalizacji.

Każdy z etapów będzie każdorazowo oznaczany odpowiednim opisem w której części turnieju się znajduje.

Zestawienie wózków do turnieju zostało wykonane samodzielnie przez drWozek.pl, bez nacisków ze strony producentów czy dystrybutorów. Organizator dopuszcza kolejne sugerowane przez internautów zestawienie wózków ale muszą one wpłynąć drogą email do organizatora na 3 dni przed ogłoszeniem kolejnego etapu eliminacji.

Poszczególne, kolejne etapy turnieju będą zawsze ogłaszane w każdy czwartek do dnia zakończenia turnieju i wyłonienia zwycięzcy.

Uwaga:

Osoby biorące udział w losowaniu proszone są o wpisywanie komentarzy odnośnie swojego wyboru. Dla najtrafniejszych i cennych technicznie oraz użytkowo uwag zostały przeznaczone 3 nagrody. Każdorazowo  o przyznanych nagrodach będziemy informować na FB  oraz na stronie drwozek.pl 

Wyniki poszczególnych etapów turnieju  będą podawane w Tabeli poniżej.

bottom of page