top of page

       Poniżej przedstawiamy zestawienie wszystkich opisanych wózków inwalidzkich w naszym serwisie. Sukcesywnie dodajemy nowe, ponieważ chcemy aby DR.WÓZEK prezentował wszystkie wózki inwalidzkie, jakie są dostępne w kraju i poza jego granicami. Pokusiliśmy się również o założenie filtrów, które pomogą wybrać jeden lub kilka wózków do specyficznych wymagań. Zostajemy do dyspozycji, gdyby były jakieś pytania. Oferta wózków inwalidzkich będzie ciągle poszerzana.

Nagłówek 1

Wózki inwalidzkie ze względu na swoje przeznaczenie oraz ilość i rodzajów niepełnosprawności mogą być dzielone na kilka grup. Informacyjnie podamy tylko, że podział wózków może być wykonany np: 

Po kodzie refundacyjnym ( wózki inwalidzkie P 127, P129, P130 )

Dostosowane ze względu na rodzaj niepełnosprawności.

Wózek inwalidzki dla niesamodzielnych osób.

Wózek dla samodzielnie poruszających się.

Wózek inwalidzki sportowy - wózek o zwiększonych parametrach jezdnych: szybkość , zwrotność, wytrzymałość.

Wózek inwalidzki specjalny (wózek inwalidzki dla osób z ciężkim rodzajem niepełnosprawności)

Dla osób wynikający z podziału na jednostki chorobowe; Dla amputantów, dla porażeń neurologicznych bocznych czy wózek inwalidzki dla osób porażonych wiotko lub spastycznie.

Każdorazowo dobór wózka inwalidzkiego musi zostać skonsultowany z lekarzem, fizjoterapeutą (o ile jest zaangażowany w proces rehabilitacji), z przedstawicielem producenta, oraz z własnymi potrzebami i możliwościami.

Nie kierujmy się modą czy nazwą producenta a jedynie wymiarami i naszymi specyficznymi potrzebami.

Jeżeli nie wiesz, jaki wózek będzie dla Ciebie najlepszy, zapraszam na stronę jak wybrać, gdzie pomożemy i wyjaśnimy wszystkie pytania.

Jeśli na naszej stronie nie ma odpowiedniego wózka pod Twoje potrzeby - zadaj nam pytanie postaramy się pomóc.

bottom of page