top of page

Dobry ale tani

Zaktualizowano: 21 wrz 2020


Poprzez kwotę refundacji narzuconą przez NFZ, osoby, które postanowiły nabyć wózek odczują ulgę w portfelu. Dopłaty 600 pln, 1700 pln, czy 3000 pln kategoryzują wózki w tych grupach cenowych i jest to zazwyczaj cena bazowa wózka. Na stronie ,,Oferta wózków w Polsce" możecie użyć filtrów do wybrania wózka po cenie z dopłatą NFZ. Poniżej zatem przedstawię dziś jeden wózek mieszczący się w kategorii wózków z limitu 600 pln. Bez dopłaty od strony kupującego.Wózek 708D firmy Vermeiren.

Wybór tego modelu nastąpił poprzez analizę możliwości dozbrojenia, uzbrojenia tego wózka w dodatkowe akcesoria z całej gamy dostępnych w firmie Vermeiren. Stalowa konstrukcja mieszcząca się w cenowym limicie jest przemyślana, chociażby z uwagi na nisko położoną tylną rurkę do wyważania wózka. Patrząc na podłokietniki i ich wysokość, osoba będąca na wózku może spokojnie chwycić się ich z przodu i wygodnie wstać. Wózek manewruje na zadowalającym poziomie. Maksymalna waga z jaką może usiąść osoba korzystająca to 120 kg. Waga samego wózka to 18 kg.Alternatywnie:


Wózek AT52301 firmy Antar. POZA LIMITEM NFZ !!!

Wózek nie grzeszy urodą ale patrząc na niego dokładniej możemy zobaczyć zestaw cech przydatnych w codziennym użytkowaniu wózka.

Waga 13 kg - nie do osiągnięcia przez konkurencję w kategorii wózków na stalowej ramie. Dodatkowe hamulce, wygodne siedzisko, łamane oparcie, to wyposażenie dystansuje inne wózki w tej kategorii. Niestety trzeba zapłacić ok 400 pln. Niekiedy się to opłaca dla lżejszego wózka o 5 kg od konkurencji.


58 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page